KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13565498
nr 1356 5498
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Motiv från Gamla Stans kaj. Signerad, daterad 1943. Olja på pannå, 59x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:47:05
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström